Dnes 17.4.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Rodinný fesťáček ve Veleboři

14.07.2011

V sobotu 25.června jsme pro návštěvníky z blízkého i širokého okolí uspořádali na hřišti u palírny ve Veleboři Rodinný fesťáček. Cílem a myšlenkou bylo uspořádat akci, na které by si v průběhu odpoledne na své přišli děti, rodiče i prarodiče. Za finanční podpory Olomouckého kraje jsme tak mohli nabídnout k poslechu 4 autorské kapely různých žánrů, ve 14 hod. zahájila vystoupení folková skupina Dunibuch z Dlouhé loučky, následovaly dvě mladé alternativní seskupení Alfonz Mergell a Cosmopolitan People a v závěru zahrála prostějovská rocková kapela Symmetric lady. Dětem byl k disposici velký stan plný tvořivých možností s výtvarnými dílnami, kde také proběhlo divadelní vystoupení na motivy povídky Martina Komárka v podání ZUŠ Uničov, pod vedením Jany Jurkasové. Opravdu velký neutuchající zájem o tvoření ve stanu v průběhu celého odpoledne nás mile překvapil.

I když počasí neustále strašilo deštěm, nakonec bylo odpoledne příjemně slunečné a snad si každý návštěvník přišel na své. Možná jsme mohli jen trošičku lépe načasovat vystoupení, protože rodiče s menšími dětmi přirozeně začali v podvečer odcházet a na poslední vystoupení tak hlediště prořídlo.
Ale i tak byly reakce návštěvníků na tuto rodinnou akci příjemně pozitivní.

Děkujeme Olomouckému kraji za finanční podporu, Hance Muzikantové z Rýmařova za Muzikanskou čajovnu, Litovelskému pivovaru a hasičům z Vikýřovic za zapůjčení stanů i všem ostatním, kdo nám s Fesťáčkem pomohli.

Za KLOVEL Michal Míča

V galerii si můžete prohlédnou pár fotek, odkaz zde....www.klopinavelebor.c…


PS: Ještě bych chtěl oznámit té osobě, co na nás anonymně poslala kontrolu z hygieny, celního úřadu a policie, že jelikož se zapomněla pod to oznámení podepsat a dotčené orgány jí tudíž nemohou podat vyrozumění, tak kontroly proběhly a nebyly shledány absolutně žádné závady. Naopak, od hygieniků jsme dostali milou neoficiální ústní pochvalu, jak je areál na palírně ve Veleboři vzorně pro takové akce připraven a máme směle v této činnosti pokračovat.
Věřím, že ona osoba by chtěla naši akci navštívit, ale ze strachu o své zdraví či nějakou morální újmu nám nechala všechno zkontrolovat. Takže vážená osobo, příště už můžete klidně přijít ...... :-)


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist