Dnes 17.4.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Bradlo Cup 2013

27.06.2013

Sobotu 25. 5. 2013 si vybrali organizátoři Občanského sdružení Klovel a Sportovního klubu Kokrhel k uspořádání běžeckého a pěškoběžeckého závodu BRADLO CUP 2013.
Za příznivého, slunečného, pro běh přímo ideálního, lehce chladného počasí vyrazilo na 10 km dlouhý závod 52 účastníků. Každý, kdo měl alespoň trochu chuť a odvahu mohl absolvovat po lesních cestách velebořského lesa nádhernou, výborně značenou trať, která svým výškovým bodem sahala téměř na vrchol Bradla. Terén byl kopcovitý, trochu namoklý, ale pro běh lesem dobře zvolený. Závodníci byli rozdělěni do několika kategorií. Nejrychleji celou trasu uběhl Jiří Chocholouš v čase 41:08, druhý nejrychlejší čas patřil Milanu Královi 41:18 a třetí Filipu Horákovi 46:24. Všem třem právem patří dřevěné vyřezávané poháry BRADLO CUPU, vyrobené řezbářem Petrem Jehlářem.
Heslo: „Neběžím, smrti se nebojím, tak proč bych před ní utíkal!“ zdobilo záda nejstarších účastníků Mileny Zavřelové z Krnova a Karla Švédy st. z Rájce Jestřebí. Nejmladší běžkyni Markétě Králové (9 let) se v lese díky perfektnímu značení podařilo také skvěle zorientovat a do cíle dorazila přesně za hodinu a půl. Běžci, pěškoběžci, vodiči se svými psy – všichni si svůj závod užili a v pořádku dorazili do cíle.
Bohaté občerstvení nejen pro závodníky, výborné technické zázemí s digitální časomírou a v neposlední řadě skvělé hodnotné ceny pro vítěze jednotlivých kategorií (dík patří sponzorům). Toto vše charakterizuje povedenou akci, z které jste si jistojistě odnášeli nejenom dobrý pocit z pohybu na čerstvém vzduchu, ale také pocit soudržnosti, obětavosti a chuti věnovat čas a námahu ve prospěch druhých.

Jaroslava Králová, účastnice závodu.

-----------------------------------------------

Za podporu děkujeme:
Palírna Drlíkovi Veleboř
DSL food Michal Dokoupil
Kameník Roman Ganiec
JOPC
Monsta DAK Agrimo

Odkaz na fotogalerii ...... www.klopinavelebor.c…
Více o závodu včetně výsledkové listiny ...... www.klopinavelebor.c…


Komentáře

Není vložen žádný komentář..

TOPlist