Dnes 6.5.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Klopinské Mládí

16.12.2009

Byla, nebyla malá vesnička a v té vesničce pár bezva kamarádů. Občas spolu zašli na pivko, občas udělali nějakou tu opikačku, či zajeli na společný výlet. Společně jim bylo dobře a tak se jednou rozhodli, že se nějak pojmenují. Po dlouhém přemýšlení a kvantu vypité slivovice se zrodilo Klopinské Mládí. Název, který přesně vystihuje, to co jsme: mladí obyvatelé Klopiny s dalšími přidruženými kamarády.

Poté, co se vymyslel název, se roztrhl pytel s dalšími nápady: originální pozdrav, společná písnička a konečně logo, o kterém si dovolím tvrdit, že se vážně povedlo. Švestička se stala naším znakem a vysvětlování, že KOM neznamená, že sympatizujeme s (ex)komunisty, ale pravý opak, běžnou rutinou. Od loga byl jen malý krok k výrobě triček, které jste mohli poprvé vidět v Úsově na pouťové a které se snažíme nosit co nejvíc i nadále.

Ptáte se, co máme v úmyslu dále? Možná že hodně a možná, že nic… Nechte se překvapit!
Nejbližší společnou akcí je Tradiční vánoční výšlap na Bradlo, který se pořádá letos už počtvrté! Rádi bychom Vás na něj pozvali, pokud budete mít chuť nás poznat. Sraz je na Boží hod vánoční (25.12.) ve 13:00 v Lipince u Lachnitů. Bližší informace najdete v naší skupině na facebooku (odkaz naleznete na těchto stránkách v sekci Zajímavé info). Budeme se těšit na viděnou.

Jménem KM

Ing. Soňa Konrádová,
marketingový analytik KM i jinde ;-)


Komentáře

Drlíci Veleboř

16. prosince 2009, 20:31:59

Když nebudeme přejedeni, zůčastníme se

Naďa Urbášková

16. prosince 2009, 20:48:55

Výborně! Je vidět zájem i ze strany mládeže.Doufám, že i tohle nebude napadeno jako součást něčeho nekalého.

Soňa Konrádová

16. prosince 2009, 23:06:06

Paní Naďo, mládeží bych nás nenazývala, vždyť některým z našich členů je už přes třicet. Ale díky za pochvalu ;-) A na vás se Drlíci těšíme ;-) Nevím, jestli osobně půjdu, ale ostatní vás mezi sebe určitě rádi přijmou ;-)

Naďa Urbášková

17. prosince 2009, 09:53:24

Každý kdo žije je mlád, není to o věku, ale o duševnu a přístupu........budu se snažit přijít také a doufám, že přemluvím i pár přátel:-)) To logo nemá chybu a je vidět smysl pro recesi, jen tak dál a bude nám tu dobře!Slivovičku vezmu sebou také.A děkuji.

Master

2. března 2010, 18:56:24

Dobrý den..
Chtěl bych se zeptat z jakého důvodu byla založena tato nesmyslná strana bo jak si říkáte.
Absolutně jsem Vás nikde vystupovat bo zastávat nějakou věc neviděl.
Děsí mě také představa ta, že když se podívám na složení v jakém tato organizace je, že polovinu lidí jsem v žibotě neznal, nic pro Klopinu bo Veleboř neudělali.
Myslím si, že toto co vzniko je další výsměch OÚ už jen to co je ve Vašem znaku....
Prosím teda o vysvětlení a představení Vaší organizace mě a jiným lidem, protože dost lidí neví co vlastně jste zač.
A pokud možno i o Vaší prezentaci a ne jen o nesmyslná trička.... a pak nic...

Soňa Konrádová

2. března 2010, 22:05:28

Rýpavý Mastře,
nevím, proč bysme museli někomu vysvětlovat naše záměry. Nejsme žádná strana, ani žádné občanské sdružení, jen parta kamarádů. A to, že máme svoje logo, trička a pozdrav, je jen naše věc. Nechci se do vás navážet, ale zdá se, že jste nějak zaspal dobu. Už přes 20 let tu máme naštěstí demokracii, kde si každý může dělat, co chce a nikomu se za to nemusí zpovídat. A my, zřejmě narozdíl od vás, v této době vyrostli a rádi této výhody využíváme.

Naďa Urbášková

3. března 2010, 11:33:25

Pane Mastře, měl by jste se asi ptát jinde a jinak.Třeba proč komunisté se zaměnili za stranu nezávislých.............nejsou v tomhle pochybnosti?Výměna kabátků,třeba jen za účelem získání určitých postů či priorit Vás neděsí více jako Klopinské mládí či Klovel?To opravdu si nemůžete uvědomit, že lidé mají právo žít po svém a ne podle někoho, kdo jim určí směr a jistá pravidla co můžou a nesmí? Pokud jste se chytil loga, které podle Vás jde proti OU, pak je mi Vás opravdu líto. Ale z toho tady jsem si udělala obrázek, jste stejně rádi, že tyhle stránky byli založeny, protože jste jinak neměli možnost se vyjádřit

TOPlist