Dnes 6.5.2021 má svátek:        zítra:     

Články

« Seznam

Zamyšlení pro Mastera

03.03.2010

Kdosi, kdo se podepisuje jako Master, mě v komentáři 2. března 2010, 18:26:54 k článku Zkusme hrát podle pravidel požádal o vyjádření k těmto stránkách a situaci na nich.
Cituji: Už mě tyto stránky celekm ani nebavý číst! Můžete mi pane administratore říci z jakého důvodu jsou založeny tyto stránky? Aby se tu lidé strapňovali svými nepříliž chytrými řečmi a záviděli si vydařené akce a pak si je navzájem shazovaly? Viz kochfasterová......
Myslím si, že tyto stránky jsou rozděleny ba sloučeny Jako Klovel. Čili jak občané Klopiny tak občané Veleboře a Klovel z důvodu přátelství mezi obcemi, vzájemné výpomocí a vzniku nových přátelských vztahů. Nebo se snad mýlím??? Tudíž bych žádal o vymazání těchto komentařů a všeho co tu nemá být.. A aby se ti co tu spamují nesmysli vzpamatovali a táhli za jeden provaz.. Jinak Vás prosím o jíná opatření což jsou: Blokování ip adresy při vztupu na tyto stránky těm co se neumí chovat ba, když to bude nutné jejich uplné smazání nebo předělaní názvu Klopina vs Veleboř. S heslem kdo je lepší? Protože zatím o nic jiného nejde! Děkuji za vyjádření..A důkladné zamyšlení všech co tyto stránky navštěvují.

Tady je tedy mé zamyšlení .....
Prapůvodní důvod vzniku těchto stránek je uveden na úvodní stránce: na obecních stránkách toho bylo pramálo a na nástěnce jakbysmet. Tak jsme chtěli informovat o tom, co se tady děje a neděje a dávat lidem informace, které by je mohli zajímat. A taky aby se k různým věcem mohli lidi vyjadřovat. Do té doby tady bylo jen hospodské – jedna paní povídala, a to v pěti verzích.

A protože jsme pořádali a pořádáme různé akce pro občany, vyvstala nutnost tyto akce tak nějak zlegalizovat a vzniklo oficiální občanské sdružení KLOVEL. Ne všichni kolem stránek jsou v KLOVELu a naopak. KLOVEL má na stránkách svou sekci, a logicky tady taky dává své akce, ale to může udělat i kdokoli jiný. Jenže jsme byli nazváni politickou stranou a někteří lidé nás nemůžou vystát. To, že se někteří z nás zajímají o dění na obci a chodí na zastupitelstvo neznamená, že KLOVEL dělá politiku. Myslivce taky nikdo nepovažuje za politickou stranu, i když tvoří skoro polovinu zastupitelstva....

Při tvorbě koncepce stránek se samozřejmě počítalo s tím, že pokud bude možnost sem dávat komentáře, může dojít ke konfrontacím. Zdravá konfrontace je samozřejmě přínosná, bohužel dochází k situacím, kdy se hledá jakákoliv záminka upozorňovat na chyby druhých, bohužel někdy i s uváděním nepravdivých informací. A dělají to pořád jedni a ti samí. Věřím ale, že si ostatní snad s nadhledem dokážou dělat vlastní úsudky.
To je daň za pokus o demokratický přístup k diskusi. Myslím si ale, že je to lepší, než diskusi zavřít a skončit zase u hospodského – jedna paní povídala. A jak řekl pan starosta a musím s ním souhlasit, snad se časem obrousí hrany.

A budeme tu snad normálně existovat vedle sebe a pořádat akce pro všechny bez toho, aby někdo kontroloval, kolik tam přišlo kloveláků, hasičů, myslivců nebo sokolů.....

Administrátor Michal Míča


Komentáře

Master

3. března 2010, 20:30:55

Nežádal jsem Vás o new topic a už vubec ne o nějaké takové p..... zamyslete se radši all nad tim co jsem sem psal poprvé a chovejte se jako Klovel a ne jak dva tabory.... a bude vše ok....bez pomluv, bez zavisti, atd... tímto končím svuj topic a rozhovor zde je už na Vás jak se k tomuto postavíte...

Michal Míča

3. března 2010, 22:04:40

Chtěl jste znát důvod založení těchto stránek a taky uzavřít diskusi, tak jsem to tu jen trochu rozepsal a přidal svůj názor k vaší otázce ........... toť vše.

eva v.

4. března 2010, 12:28:49

To je počteníčko.Už se těším na volby a až se vám v Klopině podaři prosadit toho vašeho koňa/starostu/.To pak v Klopině zavládně zajisté blahobyt.
Na trůn v ZŠ zasedne SLUNKO /ať jsou děcka blbá,hlavně ,že se máme rádi/, všechny kulturní akce budou zajisté v palírně /když už se snažíme ,tak ať z toho taky kape/ a nesmím zapomenout na nový chodník k obecnímu úřadu/to se bude starostovi-starostce vykračovat.
Doufám,že nás i nadále budete informovat, i když pak u vás zavládne ráj na zemi.
My z okolí budeme jen tiše závidět.

ola drliková

4. března 2010, 13:50:55

Já čekala že to přijde a už je to tady:))))

Michal Míča

4. března 2010, 15:41:00

Na palírně to kape....z destilační kolony. Ale nejen proto tam chodíme rádi...... :-)

občan

4. března 2010, 18:38:26

Stojím si za Masterem.....!!
To vše chtěl ukončit a vy jste (administátore)udělal na truc nové téma na hádku!!Ať už jste to myslel v dobrém či špatném slova smyslu...Obdivuji komentář paní Lídy a úpně první Masterův.

Lenka Fréharová

4. března 2010, 19:43:27

Evo,
děkuji za naplánování budoucnosti. Až najdu v ZŠ ten trůn, který by stál za zasednutí, dám vědět.
Anonymní napadači, vysmívači a vyhrožovači,
vy se za svoje názory stydíte? Máte strach - z čeho/koho? Nebo proč se nepodepíšete?
Pro někoho je asi nepředstavitelné, že ještě existují lidé, kteří chtějí udělat něco pro druhé nezištně. Bohužel jsou v menšině = pro okolí většinou nepochopitelní. Na palírně tito lidé existují. Já jim moc fandím, děkuji a doufám, že se nenechají takovými komentáři otrávit.

kuk

4. března 2010, 20:59:37

proto že rada jezdite na kole po vesnici a řesite vylozene nesmysli proto jsem anonymni aby jste nas nenaštivila spanem bohem

Michal Míča

4. března 2010, 21:26:00

Neudělal jsem téma na truc, ale proto, že článek je delší a nebyl by do komentáře tak vhodný. Myslím, že je vám jasné, že principiálně je to jedno, kam jsem ten text umístil. Zkuste si článek přečíst znovu a zamyslet se v klidu nad jeho koncem. Třeba vám z jeho závěru vyplyne to, co jsem tím myslel.
Ani já, ani nikdo z KLOVELu nemá zájem na tom, aby zde probíhali podobné nesmyslné diskuse. Nikdo z KLOVELu maškaráky nekritizoval, moc dobře víme, co to stojí práce, aby to trochu vypadalo.
Bohužel, pokud se kdokoli jiný ozve proti čemukoliv, co nepořádá KLOVEL, je jeho kritika přičtena KLOVELu.

Na některé komentáře ale opravdu nejde nereagovat a v tu chvíli považuji za nutné uvádět různé omyly na pravou míru, aniž bych tím chtěl nějak rozvířit další planou diskusi. Většinou to tak ale bohužel dopadá.
Inu, kdo chce psa bít, tu tyčku si někde najde.

Takže pokud ten článek nebyl pochopen, uvádím tu polopatisticky, že jsem v závěru dal v podstatě Masterovi za pravdu s názorem na nesmyslnost těchto osočovacích diskusí na téma vaše akce naše akce............. Asi se příště budu muset vyjadřovat jasněji.

občan

5. března 2010, 08:14:12

A budeme tu snad normálně existovat vedle sebe a pořádat akce pro všechny bez toho, aby někdo kontroloval, kolik tam přišlo kloveláků, hasičů, myslivců nebo sokolů....
Toto je výtažek, který vede k jednotě.
Právě nad tímto by se měla většina zamyslet(včetně mě).
A berte to jako omluvu.Zcela jsem nepochopila , tedy správně nepochopila jeho smysl.A tak prosím(není to narážka) příště konkrétněji...........Děkuji

občan

5. března 2010, 08:24:48

Michal Míča
4. března 2010, 15:41:00
Na palírně to kape....z destilační kolony. Ale nejen proto tam chodíme rádi...... :-)

A proč se naráží na to, kde akce pořádají........
Důležité je to, že jsou.Mě by zajímalo, za kolik Kč by OÚ propůjčil KLOVELU kulturní dům a za kolik ho propůjčí SDH. No tak ať se taky něco koná ve Veleboři.Ti se totiž taky na akce konané v Klopině nějak dopraví..........A když už to tam teče tak se vším všudy.......

Master

6. března 2010, 11:41:13

Pěkný článek... Vy ste to myslel možná v dobrém, ale kdo jestě z těch co tu píší to mysleli jako VY? Tyto stránky byli teda založeny,ale uplně z jiného principu se využívají...Tím sem myslel, ře se otevře topic a už je vněm to co nemá..pomluvy, atd.... Jak toto hodláte řešit?
Jo a pro všechny muj nick je Master z důvodu žadného jiného jen, že Klopina a Veleboř je plná Zbytečných lidí co se starají po čem jim je h.... Tudíš abych se ubránil pomluvám atd...jsem Master Děkuji za pochopení...

Master

6. března 2010, 11:42:11

Jinak děkuji Občanovi...velice schopný člověk! Sme zajedno.

Naďa Urbášková

6. března 2010, 14:33:26

Můžete konkrétně zde napsat, kteří zbyteční lidě jsou zde? Moc by mě tohle vyřčení zajímalo, možná se dozvíme konečně oč tu běží.Jinak fráze z anglického jazyka, zde nepotřebuje nikdo, jsme češi a také takto tu komunikujeme.

...

6. března 2010, 14:58:01

p.Urbaškova už mate zameteno nechcete přistavit od traktora vlečku

Naďa Urbášková

6. března 2010, 14:59:15

Dle mého není žádný človek zbytečný, každý svým způsobem je přínosem pro naše obce. Víte, nelze pochopit myšlení všech lidí, to nejde, stejně jako nelze všem vyhovět.Je ale přece nutné jim tohle vysvětlit......proč to nejde. A ne se tu udupávat takovými frázemi, typu co tu píšete za p......, po čem jim je h.... Dle mého, může jim být zcela jedno kdo si v soukromí třeba postaví i krb, či něco jiného.....ve veřejném zájmu je zcela běžné, že na připomínky, by měla přijít slušná odpověď, proč tohle nešlo udělat, proč tohle se udělalo takto, či proč bylo vyhověno tomu a tomu zase ne.Odlišujme tyto dvě věci a opravdu nastane klid.

Naďa Urbášková

6. března 2010, 15:00:48

Ukliďte si ve sklepě, já mám již vymeteno:-)))))

Naďa Urbášková

6. března 2010, 15:22:01

pro sklep:Třeba vás někdy navštívím a uvidíme :-))))))

Master

6. března 2010, 15:26:22

Hahahaha to bylo tak vtipny, až jsem si cvrknul:D, Jde vidět že iq moc vysoké nemáte 0:50 viďte:D,

A stěma zbytečnýma lidma např. Vy.. Pořád se serete do věci, které nejsou určeny Vám pokud vím tento muj přispěvek patřil adminovi a ne nějaké potrhlé Na´dce z Veleboře... Takže se laskavě přestańte srát do toho po čem Vám je h..... Akorát se tu zbytečně strapňujete a zesměšńujete... a navíc mě už nebaví Vám odepisovat na debilní otázky.. Ja narozdíl od někoho pracuji a mam svuj rodiný život a nemůžu tu byt 24h denně jak Vy..

Omlouvám se za vulgarismy a jiné.... Bylo to ale nutné, aby si tato osoba uvědomila, že tu akorát každého sere...

Naďa Urbášková

6. března 2010, 15:39:22

Teď jsem se zasmála zase já Vám :-)))))Bohužel pro Vás, mě tu Klovel rád vítá a bylo mi i řečeno, že jsem přínosem.Tak a teď kdo má pravdu.Ale máte ji vy.....protože tvrdíte to o čem jste přesvědčem, já se setkala včera s Klovelem, tudíž zde uvádím co mi bylo řečeno.

Naďa Urbášková

6. března 2010, 15:41:28

a pokud nepracuji, proč odvádím daně jako OSVČ? :-))))

Naďa Urbášková

6. března 2010, 15:47:50

Pro Mastra: říká Vám něco jako veřejná pomluva či lživé nařčení, pokud máte IQ vyšší jako já, pochopíte co tím je řečeno.

občan

7. března 2010, 16:52:28

Já myslel, že vše skončí. Především nadávky a pomlouvání.Copak se musí řešit co a kde se zametá....Když se to nevleze do jednoho pytle na smetí, použijí se dva.....Vy ... doma neuklízíte?? Já uklízím a přiznám se, že mám doma prahů víc než abych zametl jen ten jeden......Toto vše mělo skončit.Vy to možná víte a nebo taky ne.Tímto pomlouváním a nadáváním se baví doslova všichni......(celá obec).
Já jsem nestranný, ale přiznejme si všichni, že nikdo není zbytečný......každý člověk je jiný a je vyjímečný
a nikdo nikoho nedokáže nahradit...Ale též zapřemýšlejte nad tím, že pokud by jste měla p.Urbášková v zájmu toto ukončit neodepisovala by jste na tuto otázku. Každá sebemenší kritika dokáže vytočit, a málokdo si ji jen tak nechá vyčíst.
Na druhou stranu pro Mastera : Máte pravdu, já se snažím být slušný a nepoužívat vulgarismus.Ale toto v některých chvílích opravdu nejde.V zájmu konce dohadování jste pouze odepsal na můj článek, ať už byl jakýkoliv děkuji.Myslím si, že jste opravdu pochopil zač táhnout.........(jeden provaz) ať už s kýmkoliv a za cokoliv.Hlavně vydržet vedle sebe, a přestat si nadávat a obviňovat se.
A nakonec jedna otázka : Je opravdu nutné jako zbraň používat veřejnou pomluvu??Nejsme přece jen schopni sehnout se na něco lepšího co vše zastaví???Ať už máme IQ 0:50nebo50:50 mohli by jsme přestat se obviňOVAT.

Naďa Urbášková

7. března 2010, 21:39:09

Neobviňovala jsem nikoho, byla jsem napadena já, holt každý dobrý skutek je zlým potrestán. Je mi líto, že se vše obrátilo proti mě, ale netrápí mě to. Je smutné , že já tu sprostě nenadávala a pojal jste to jako zášť proti mě, Já se snažila jen o smír, nic víc za tím nebylo.

TOPlist