Procvičování paměti

Návod - o přihlášení


Na základě přihlášení pomocí uživatelského jména je možno mít předvolby na tlačítkách 1 až 5 u každého cvičení nastaveny dle individuálních potřeb. Při častém a systematickém používání jednotlivých cvičení to usnadňuje procvičování.

Přihlášení se provádí pomocí odkazu 'Přihlásit se' v záhlaví stránky nad hlavním menu. V případě zaškrtnutí volby 'Neodhlašovat' v přihlašovacím formuláři zůstanete přihlášeni i při další návštěvě stránek, pokud nebudou mezi tím smazána cookie ve vašem prohlížeči.

Uživatelské nastavení předvoleb není prozatím zpracováno plně atomaticky přímo ze stránek, svůj požadavek můžete zaslat na admin@klopinavelebor.cz. V mailu uveďte, jaké chcete používat uživatelské jméno a popište požadované nastavení cvičení pro konkrétní tlačítka předvoleb. K popisu předvoleb je na stránkách vytvořena pomůcka v podobě Formuláře předvoleb, do kterého je možno zaslat dané nastavení přímo z nastavovacího formuláře jednotlivých cvičení.

Postup vyplnění formuláře pomocí pravého tlačítka myši a odeslání:
- Na úvodní nastavovací stránce cvičení nastavte volby tak, jak je chcete přidat do předvolby
- Klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko předvolby, do kterého požadujete nastavení uložit
- V následujícím okně potvrďte odeslání aktuálního nastavení pro konkrétní tlačítko do formuláře předvoleb:- Po nastavení všech potřebných předvoleb přejděte na formulář předvoleb (Návod - formulář předvoleb)
- Označte myší požadované nastavení předvoleb (pod tlačítkama 'Znovunačtení' a 'Smazání formuláře') a pravým tlačítkem (nebo pomocí Ctrl+C) zkopírujte text do schránky:- Zkopírovaný text ve schránce vložte do mailu (Ctrl+V) a pošlete s požadovaným uživatelským jménem na admin@klopinavelebor.cz
- Doplnění vašich uživatelských předvoleb do stránek provedu v co možná nejkratším termínu a budu Vás informovat mailem.


Pod požadovaným nastavením předvoleb je pro případ potřeby ještě výpis aktuálního nastavení předvoleb. Ten závisí i na konkrétním přihlášeném uživateli.
Formuláře se aktualizují pouze při načtení jejich stránky, nebo stiskem tlačítka 'Znovunačtení', tzn. že pokud budete mít např. otevřený formulář v jednom okně a cvičení pro vkládání pravým tračítkem myši v okně druhém, je následně nutné okno formuláře předvoleb znovu načíst.
Pokud nedojde ke smazání cookies ve vašem prohlížeči, formulář zůstane nastaven i při příštím zapnutí. Lze ho vymazat tlačítkem 'Smazání formuláře'.

Neváhejte mne kontaktovat na admin@klopinavelebor.cz

Doporučuji použít prohlížeč Mozilla Firefox