Procvičování paměti

Návod - něco málo o stránkách


Stránky se zrodily z jakési interní potřeby a jejich uvolnění pro veřejnost bylo až následným krokem. Jsem si vědom určitých nedokonalostí a neodladěných detailů, jak v principu aplikací, tak ve funkčnosti kódu, nicméně stránky vznikají čistě nekomerčně ve volných chvílích, kterých není moc, což je společně s úrovní mých programátorských znalostí limitující faktor.
Pokud máte nějakou podnětnou připomínku nebo narazíte na problém či chybu při používání, můžete mne kontaktovat mailem na adrese admin@klopinavelebor.cz. V rámci časových možností se budu snažit zareagovat.

Pro fungování je nutné mít v prohlížeči povolen JavaScript.
Pro uchování Vašeho posledního aktuálního nastavení pro jednotlivá cvičení je nutno mít v prohlížeči povoleny cookies. Pokud nedojde ke smazání cookies (např. při ručním nebo automatickém smazání historie v prohlížeči), zůstanou tyto hodnoty ve Vašem prohlížeči i po jeho vypnutí, pro příští použití.
Pro snadnější používání jsou k dispozici předvolená nastavení na tlačítkách 1 až 5, které je možno nakonfigurovat po jednotlivé uživatele, viz. "O přihlášení".


Doporučuji použít prohlížeč Mozilla Firefox